ZAKŁAD PRODUKCYJNY UNIHUT S.A.


Firma Unihut ofertuje swoim klientom usługi z zakresu cięcia laserem na terenie Wrocławia i woj. dolnośląskiego. Wykorzystywany przez nas laser eVision 2060 charakteryzuje się prędkością cięcia do 150 m/min i dokładnością nawet do 0,05 mm. Pozwala to na uzyskanie precyzyjnych kształtów i wymiarów, a także na cięcie materiałów o dużej gęstości. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu, który pomaga nam wykonywać usługi na najwyższym poziomie.

Cięcie Laserem - parametry usługi:

 • cięcie blach stalowych do grubości 20mm
 • wycinanie blach stalowych ocynkowanych do grubości 3 mm
 • cięcie blach ze stali nierdzewnej do 20 mm
 • wycinanie blach aluminiowych do grubości 25 mm
 • cięcie blach miedzianych i mosiężnych do grubości 10 mm

Laser eVision 2060:

 • Moc źródła – 6kW
 • Powierzchnia robocza – 6000 x 2000 mm
 • Maksymalna prędkość cięcia – 150m/min
 • Dokładność cięcia – do 0,05 mm
 • Powtarzalność – do 0,03 mm
 • Maksymalna waga arkusza – 2500 kg

Pozostałe usługi:

 • wycinanie plazmowe i tlenowe
 • gięcie blach
 • walcowanie blach i kształtników
 • obróbka skrawaniem
 • remonty instalacji energetycznych,
 • remonty pieców przemysłowych
 • modernizacja instalacji przemysłowych różnego typu
 • wiele innych
Cięcie laserem metali oraz wycinanie laserowe blach na terenie miasta Kraków oferuje firma Unihut w ramach usługi cięcie laserem eVision 2060 i wycinanie laserowe.

Zakład produkcyjny UNIHUT S. A.
ul. Igołomska 28 H 31-983 Kraków

Pracujemy w godz. 6:00-14:00

Michał Jakubek – Technolog-Programista CNC
e-mail : laser@unihut.pl
tel : +48 12 390 35 61, wew. 126

Zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę oraz specjalnie wyszkoloną kadrę techniczną. Poddajemy obróbce zarówno małe, jak i duże formaty . Dostarczamy usługi cięcia laserem na terenie Wrocławia i całej Polski.

Sprawdź jakość naszych usługi - profesjonalne cięcie laserem we Wrocławiu i cały woj. dolnośląskim.


Oferujemy transport pomiędzy Wrocławiem a UNIHUT S.A.


Oferujemy transport obustronny materiałów przeznaczonych do cięcia lub obróbki. Nasz zespół odbierze materiał od klienta, a następnie po wykonaniu usługi, dostarczy go z powrotem po realizacji usługi w zakładach Unihut S.A.

Zastosowanie technologii cięcia laserem

Cięcie laserem to coraz bardziej popularna metoda obróbki metali. Jej główne zalety to szybkość oraz precyzja. Wycinanie laserowe jest szczególnie przydatne w przypadku małych elementów lub detali o skomplikowanych kształtach. Tutaj każda precyzja i szybkość cięcia laserem daje dużą przewagę nad innymi metodami. Wycinanie laserowe jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Laser można wykorzystać do wielokrotnego cięcia elementów o tych samych lub bardzo podobnych kształtach a skrawany materiał pozostawia bardzo mało odpadów. Dzięki temu można znacznie zmniejszyć koszty produkcji. Cięcie laserem jest coraz częściej stosowane w przemyśle, ponieważ przynosi bardzo wiele korzyści. Jest to niezwykle efektywna metoda cięcia, która pozwala na precyzyjne i szybkie wykonanie każdego zlecenia przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa pracowników i obrabianego materiału.

Przekonaj się, jakie korzyści daje technologia cięcia laserowego!

Główne zalety cięcia laserowego

Nowoczesne metody wycinania laserowego charakteryzują się bardzo dużą precyzją i powtarzalnością cięć. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie bardzo dokładnych wymiarów i kształtów. Cięcie laserowe jest też niezwykle szybkie, przez co czas realizacji zleceń zostaje znacząco skrócony. Ponadto wycinka laserowa jest bezpieczna dla operatorów, ponieważ nie zachodzi fizyczny kontakt pomiędzy operatorem a obrabianym materiałem . W przypadku innych metod cięcia, takich jak cięcie piłami łańcuchowymi, istnieje zwiększone ryzyko urazów w miejscu pracy. Wycinanie laserowe zapewnia też niski dopływ ciepła do materiału, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia delikatnych elementów. Ponadto, cięcie laserowe może być wykonywane nawet w trudno dostępnych miejscach. Wiązka laseru jest w stanie dotrzeć do tych miejsc, gdzie tradycyjne narzędzia nie mają szans.

Zakład produkcyjny UNIHUT S. A.
ul. Igołomska 28 H 31-983 Kraków

Pracujemy w godz. 6:00-14:00

Michał Jakubek – Technolog-Programista CNC
e-mail : laser@unihut.pl
tel : +48 12 390 35 61, wew. 126

Postaw na najlepszy Zespół Specjalistów w branży cięcia laserem!

Firma Unihut to gwarancja najwyższej jakości usług. Zapewniamy profesjonalnie przeszkoloną kadrę oraz nowoczesny i niezawodny sprzęt. Dzięki nam masz pewność, że Twoje projekty zostaną wykonane szybko i rzetelnie. Świadczymy usługi cięcia laserem na terenie Wrocławia i okolic oferując konkurencyjne ceny i elastyczne podejście do każdego klienta. Obróbka laserowa to nasza specjalność! Unihut jest w stanie zapewnić Ci profesjonalną obsługę i doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia. Niezależnie od tego, jak duże wyzwanie przed nami postawisz – jesteśmy do Twojej dyspozycji!