Siedziba UNIHUT S.A.

ul. Jacka Jezierskiego 7, 31-983 Kraków

Pracujemy w godz. 7:00-15:00

tel: +48 12 645 09 00


BIURO ZARZĄDU
Natalia Mostek – Asystent Zarządu
unihut@unihut.pl
+48 12 645 09 00, wew. 111

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI, KADR I PŁAC
Joanna Bielat-Wąs – Główna Księgowa
j.was@unihut.pl
+48 509 173 690

Marta Smaga- Kierownik działu
m.smaga@unihut.pl
+48 506 810 835

KADRY
kadry@unihut.pl
+48 12 645 09 00, wew. 115

KSIEGOWOŚĆ
unihut@unihut.pl
+48 12 645 09 00, wew. 116, 117, 118, 119

RADCA PRAWNY
Anna Trela
a.trela@unihut.pl
+48 730 747 400

FAKTURY
e-faktury@unihut.pl

Zakład produkcyjny UNIHUT S.A.

ul. Ujastek, Kraków

Pracujemy w godz. 6:00-14:00

 


MARKETING
OFERTOWANIE I ZAMÓWIENIA
Zbigniew Styrna – Główny Specjalista ds. Marketingu
z.styrna@unihut.pl
+48 509 043 024
+48 12 390 35 61, wew. 125

ZAOPATRZENIE
Artur Kosiorowski – Specjalista ds. Zaopatrzenia
zaopatrzenie@unihut.pl
+48 602 123 002
+48 12 390 35 61, wew. 122

KONTROLA JAKOŚCI
Edward Jawor – Kierownik Działu Kontroli Jakości i Laboratorium
e.jawor@unihut.pl
+48 505 945 073
+48 12 390 35 61, wew. 128

BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY
Gabriela Burnagiel – Starszy Inspektor ds. BHP
g.burnagiel@unihut.pl
+48 504 492 379

BS – BAZA SPRZĘTU I OCHRONA ŚRODOWISKA
Sławomir Zieliński – Kierownik Wydziału
s.zielinski@unihut.pl
+48 502 438 701
+48 12 390 35 64

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH
Michał Święch – Specjalista ds. IT
m.swiech@unihut.pl
+48 502 866 252
+48 12 390 35 61, wew. 128

Zakład produkcyjny UNIHUT S.A.

ul. Igołomska 28 H, 31-983 Kraków

Pracujemy w godz. 6:00-14:00

tel: +48 12 390 35 61


CIĘCIE LASEREM, TLENEM, PLAZMĄ
WALCOWANIE, GIĘCIE
Michał Jakubek – Technolog-Programista CNC
laser@unihut.pl
+48 508 443 293
+48 12 390 35 61, wew. 126

WYDZIAŁ DYSTRYBUCJI
I OBROTU ENERGIĄ ELEKTRYCZNĄ

Sławomir Zieliński – Kierownik Wydziału
s.zielinski@unihut.pl
+48 509 173 714
+48 12 390 35 61, wew. 123

POGOTOWIE ELEKTRYCZNE
pogotowie.elektryczne@unihut.pl
+ 48 602 123 030

WYDZIAŁ MECHANICZNO – REMONTOWY
Marcin Bartos – Kierownik Wydziału
m.bartos@unihut.pl
+48 502 438 720
+48 12 390 35 67

WYDZIAŁ KONSTRUKCYJNY
Paweł Wawrzaszek – Kierownik Wydziału p.wawrzaszek@unihut.pl
+48 508 443 295
+48 12 390 35 61, wew. 121

dr Bożena Boryczko

Prezes Zarządu
Dyrektor Zarządzający

tel: +48 12 645 09 00
email: b.boryczko@unihut.pl


Janusz Łapa

Wiceprezes Zarządu
Dyrektor ds. Technicznych

tel: +48 500 290 413
email: j.lapa@unihut.pl


Dane do faktury


UNIHUT S. A.
ul. Jacka Jezierskiego 7
31-983 Kraków

NIP: 6780027057


KRS: 00000734
REGON: 001262601
BDO: 000069216
Nr konta: ING Bank Śląski S.A.:
15 1050 1445 1000 0090 3194 9911

Zgoda na przesyłanie faktur drogą elektroniczną