Aktualności

Diamenty Forbesa 2024

Unihut S.A. laureatem rankingu „Diamenty Forbesa” 2024

Z radością informujemy, że Unihut S.A. został wyróżniony w tegorocznym rankingu „Diamenty Forbesa”, co potwierdza naszą silną pozycję na rynku oraz skuteczność realizowanych strategii rozwoju. Ranking „Diamenty Forbesa” jest uznawany za jeden z najbardziej prestiżowych w kraju, wyróżniając firmy za ich dynamiczny rozwój, innowacyjność oraz solidność finansową.

Czytaj dalej

Życzenia Wielkanoc Unihut 2024

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych, pogodnych świat Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Życzą Zarząd i Pracownicy UNIHUT S.A.

Informacja o dniu wolnym od pracy 10 listopada 2023 roku

Uprzejmie informujemy, iż zarządzeniem Zarządu Unihut S.A. nr 1/2023 z dnia 4 stycznia 2023 r. dzień 10 listopada 2023 roku został wyznaczony dla pracowników Unihut S.A. jako dzień wolny od pracy w zamian za dzień 11 listopada 2023 roku tj. Narodowe Święto Niepodległości.

Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024 w AGH

W dniu 05.10.2023 r. dr Bożena Boryczko miała zaszczyt uczestniczyć w uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2023/2024 na Wydziale Metali Nieżelaznych Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie jako pracownik naukowo – dydaktyczny Wydziału jak również jako Prezes Zarządu UNIHUT S.A.

Czytaj dalej

Dzień Hutnika 2023 życzenia Unihut

Życzenia z okazji Dnia Hutnika

W dniu św. Floriana wszystkim Hutnikom, Naszym Partnerom z okazji zawodowego święta przekazujemy moc najserdeczniejszych życzeń wraz z podziękowaniami za dotychczasową współpracę i nadzieję na jej partnerską kontynuację. Niech Wasz patron ma Was w opiece a codzienna trudna i odpowiedzialna praca daje satysfakcję i życiowe oparcie.

Współpracuj z Nami

Skontaktuj się z nami

Siedziba UNIHUT S.A.
ul. Jacka Jezierskiego 7
31-983 Kraków

Złóż zapytanie ofertowe