Aktualności

Relacja

z I zawodów narciarskich o puchar

UNIHUT S.A.  – Wierchomla 03.03.2018 rok

Sobota 03.03.2018 roku była pełna dobrej zabawy oraz zdrowej konkurencji.

Głównymi celami zawodów narciarskich była popularyzacja sportu i narciarstwa wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, promocja UNIHUT S.A. ale przede wszystkim aktywny wypoczynek w  miłej atmosferze. W scenerii pięknej, słonecznej pogody oraz siarczystego mrozu, rozegrane zostały zawody narciarskie, oraz dla amatorów leżakowania zorganizowano  kulig, który także zebrał liczną rzeszę uczestników.

Miło nam poinformować, że tegoroczne zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony osób, które stawały na starcie. Zawody rozegrano w pięciu głównych kategoriach : slalom gigant dzieci, młodzieży, kobiet, mężczyzn oraz snowboardzistów.

Początek zjazdów zaplanowany został na godzinę 11:00. Wszyscy zawodnicy stawili się na starcie i wzajemnie się dopingowali. Po zakończonych zjazdach konkursowych, sędziowie udali się na naradę, podczas której sprawdzane były wyniki poszczególnych zjazdów oraz przygotowane zostały nagrody i medale dla zwycięzców poszczególnych kategorii. W tym czasie zawodnicy mieli okazję nabrać sił przy ciepłej herbacie, żurku i smażonej kiełbasce, które były serwowane przez nasz ośrodek w Wierchomli i kusiły przyjemnym zapachem.

Zawody zakończyły się oficjalnym ogłoszeniem wyników, podczas którego zawodnicy zostali  nagrodzeni medalami oraz nagrodami rzeczowymi. Podczas posiłku i wręczania nagród przygrywała pod nóżkę kapela góralska z Piwnicznej. Po zakończonej biesiadzie, uczestnicy udali się do autokaru i w dobrych humorach odjechali do Krakowa.

Mam nadzieję, że zawody te staną się naszą Unihut’owską Tradycją.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zebranym osobom, tym, którzy brali udział w zawodach, jak i osobom, które aktywnie kibicowały.

Szczególne podziękowania dla pracowników p. Kierownik Magdaleny Zielińskiej,
p. Kierownik Anny Tokarczyk i p. Dyrektora Marcina Podsiadły, którzy zaangażowali się podczas organizacji I zawodów narciarskich o puchar UNIHUT S.A. !
Do zobaczenia za rok!

Poniżej znajdują się wyniki w poszczególnych kategoriach wraz z numerami startowymi i nazwiskami zawodników.